Telefon pokladna

+420 387 843 916

Email

hluboka@npu.cz

Otevírací doba

Celoročně

Dostupné ubytování na cyklostezce ČB – Týn nad Vltavou!

Nabízíme Vám cenově dostuné a vkusné ubytování přímo na cyklostezce ČB – Týn na Vltavou, v klidném a atraktivním prostředí památkově chraněného statku. Náš rodinný penzion je v provozu od dubna do října. Je vhodný pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Součástí je nové, vkusné vybavení, které Vás okouzlí. U nás naleznete rozličné přírodní a turistické podmínky a různé možnosti poznávání a odhalování přírodních krás a kulturních památek. Cyklostezka je vhodná i na in-line bruslení.

PENZION a HOSPODA Na statku se nachází v malebné jihočeské vesničce Bavorovice, přimo na ústí cyklostezky z Českých Budějovic (5km) a je v památkové rezervaci unikátně dochovaných statků. Má uzavřený selský dvůr s dětským koutkem plným hraček, včetně houpaček a skluzavky. Děti si přijdou na své i s drobnými zvířaty a jejich mláďaty. Chováme kuřátka, kachničky, housata a králíky. Psa a každý rok máme i koťata. 

Penzion je vybaven vkusným nábytkem ve stylu provence. Dýchne na vás i citlivě zrekonstuovaný barokní selský statek. 

Ručníky jsou k dispozici na pokoji, výměna na požádání u obsluhy.

Hospoda Na statku                               Penzion Na statku

Jana Snopková  IČO: 88678377          Milada Snopková  IČO: 05917328

Eliška Peterková  IČO: 08831319                                                               Tel.: 608240000                        j.snopkova@seznam.cz                                Bavorovice 8
                   373 41  Hluboká nad Vltavou

Více zde: https://statek-bavorovice.webnode.cz/kontakt/

Doporučené články